zobacz nasz profil na facebooku

Kotłownie gazowe

Firma INSSEP oferuje państwu pełną gamę kotłowni gazowych, opierających się na najnowocześniejszych gazowych kotłach kondensacyjnych. Zajmujemy się instalacją nowych kotłowni gazowych jak i modernizacją starych. Oferujemy również wykonywanie przyłączy gazowych.

Gazowe kotły kondensacyjne to najwyższa sprawność w ogrzewaniu i przygotowaniu ciepłej wody użytkowej. Dzięki swej budowie są w stanie schłodzić spaliny do znacznie niższej temperatury niż kotły konwencjonalne, a przez to wykorzystać większą ilość energii, która w tradycyjnych kotłach uchodzi przez komin.

Zalety kotłów kondensacyjnych:

  • optymalna sprawność energetyczna sięgająca 98% (109% w stosunku do wartości opałowej)
  • zużycie paliwa spada nawet o 30% w porównaniu ze starymi urządzeniami
  • niskie koszty inwestycji
  • niski poziom hałasu
  • wysoki poziom bezpieczeństwa (zamknięta komora spalania)
  • możliwości elastycznej rozbudowy, np. o kolektory słoneczne, pompy ciepła, zasobniki i regulatory

Kotły Vaillant

Pracujemy na wysokiej jakości kotłach wiodącej firmy Vaillant. Bogate doświadczenie pozwoliło na stworzenie szerokiej oferty kondensacyjnych kotłów wiszących i stojących. Kotły te posiadają ogromne możliwości rozbudowy i współpracy z innymi urządzeniami takimi jak pompy ciepła, rekuperatory, urządzenia olejowe, systemy solarne i wiele innych. Wykorzystują najnowszą technologie pozwalającą im na bezobsługową pracę oraz posiadają możliwość rozbudowy o bezprzewodowe sterowanie ogrzewaniem domu.

 

Galeria przykładów

Współpraca

KM Elektro
Pluscom
Nowrem
Igies
PAS
Twój developer