zobacz nasz profil na facebooku

Pompy ciepła

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem firmy Vaillant

W przypadku nowych domów lub remontowanych, dzięki nowej pompie ciepła powietrze / woda aroTHERM Split można zaoszczędzić do 75% kosztów energii i ograniczyć o 30% emisję szkodliwych substancji. Pompy ciepła wykorzystują energię zmagazynowaną w powietrzu do stworzenia komfortowych warunków w domu: ciepła w zimie, przyjemnego chłodu latem i ciepłej wody przez cały rok.

Technologia Split- co to dla mnie oznacza?

Opracowana w Niemczech i wyprodukowana w UE. Podobnie jak nasz aroTHERM monoblok, który udowodnił swoją wartość tysiące razy, technologia aroTHERM Split oferuje dużą wydajność w wielu zakresach pracy. Wysoka jakość produkcji gwarantuje, że długo będziesz cieszyć się zaletami ogrzewania i chłodzenia.

aroTHERM Split to jedna z najcichszych pomp ciepła powietrze / woda na rynku (tylko 32 dB(A) dla urządzenia aroTHERM VWL 55/5 AS w dległości 3 metrów), idealna do stosowania w gęsto zabudowanych obszarach mieszkalnych. W odległości zaledwie kilku metrów emisja hałasu zmniejsza się do poziomu pracy komputera. Jednostka wewnętrzna najczęściej znajduje się w piwnicy/garażu i jest podobnie głośna jak nowoczesna lodówka. Przekonaj się jak cicha jest nasza pompa wchodząc do: SoundBox

Zpraszamy do zapoznania się z najnowszą pompą ciepła recoCOMPACT exclusive z wbudowaną wentylacją i zasobnikiem ciepłej wody użytkowej otrzymała w etykietę Green IQ. Etykietę otrzymują wyłącznie te produkty, które spełniają nasze najwyższe wymagania w zakresie pracy w inteligentnej sieci i ekologicznych technologii.

Najwyższy komfort: ekologiczne i gotowe na przyszłość

Pompę ciepła powietrze-woda recoCOMPACT exclusive opracowanpo specjalnie do montażu w nowych budynkach. W jednym urządzeniu jest wszystko, co zapewnia komfort w domu jednorodzinnym. Pompa o najwyższej możliwej efektywności to gwarancja skutecznego ogrzewania, chłodzenia i dostępności ciepłej wody dla całej, nawet pięcioosobowej rodziny. System fotowoltaiczny auroPOWER pozwala rozbudować instalację i samodzielnie produkować energię do jej zasilania. To wygoda i korzyść dla środowiska, a przede wszystkim dla domowego budżetu.

Dbamy także o zdrowe powietrze: wbudowana wentylacja

Izolacja cieplna nowych budynków jest coraz skuteczniejsza, ale często powoduje także spowolnienie naturalnej wymiany powietrza. Dlatego pompa recoCOMPACT exclusive ma wbudowane urządzenie wentylacyjne. Układ wentylacji nawiewa świeże, zdrowe powietrze do domu. CO2 i wilgoć są wywiewane na zewnątrz, a kurz i pyłki skutecznie filtrowane (filtr klasy F7) ze świeżego powietrza. Wentylacja zapobiega rozwojowi pleśni i sprzyja zachowaniu substancji budynku w dobrym stanie.

Współpraca

KM Elektro
Pluscom
Nowrem
Igies
PAS
Twój developer